اتحادیه فوتبال اروگوئه بازی دوستانه با ایران را تائید کرد

به گزارش ماجرانیوز، دیروز یک خبرنگار اروگوئه‌ای در توئیتر خبر داده بود که تیم ملی این کشور در روزهای فیفا در ماه سپتامبر (شهریور) ۲ بازی تدارکاتی مقابل ایران و قطر برگزار می‌کند. پس از انتشار این خبر، «حسن کامرانی‌فر» دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که هنوز برگزاری این بازی قطعی نیست. با این […]

به گزارش ماجرانیوز، دیروز یک خبرنگار اروگوئه‌ای در توئیتر خبر داده بود که تیم ملی این کشور در روزهای فیفا در ماه سپتامبر (شهریور) ۲ بازی تدارکاتی مقابل ایران و قطر برگزار می‌کند. پس از انتشار این خبر، «حسن کامرانی‌فر» دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که هنوز برگزاری این بازی قطعی نیست.

با این وجود بخش اروگوئه‌ای سایت ساکرنت به نقل از «ایگناسیو آلونسو» رئیس اتحادیه فوتبال اروگوئه، خبر برگزاری بازی را تائید کرده است.

به این ترتیب تیم ملی فوتبال ایران اول شهریور در شهر وین به مصاف اروگوئه می‌رود. سپتامبر/شهریور آخرین فرصت برای برگزاری بازی‌های ملی پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ قطر است.

جام جهانی قطر از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱ به میزبانی قطر برگزار می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این مسابقات باید با انگلیس، آمریکا و ولز روبرو شود.

اروگوئه در جام جهانی با کره جنوبی، پرتغال و غنا همگروه است و برای آشنایی با سبک بازی تیم‌های ایرانی قصد روبرو شدن با ایران و قطر را دارد.