امیرعبداللهیان آخرین وضعیت حجاج ایرانی را جویا شد

به گزارش حوزه سیاست خارجی ماجرانیوز، حسین امیرعبداللهیان روز یکشنبه با حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست زائران ایرانی خانه خدا، تلفنی گفت و گو کرد. وزیر امور خارجه در این ارتباط تلفنی ضمن تبریک عید بزرگ قربان، درباره آخرین وضعیت برگزاری برنامه‌ها و مناسک حجاج ایرانی […]

به گزارش حوزه سیاست خارجی ماجرانیوز، حسین امیرعبداللهیان روز یکشنبه با حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست زائران ایرانی خانه خدا، تلفنی گفت و گو کرد.

وزیر امور خارجه در این ارتباط تلفنی ضمن تبریک عید بزرگ قربان، درباره آخرین وضعیت برگزاری برنامه‌ها و مناسک حجاج ایرانی بیت الله الحرام و سلامت آنها گفت و گو و تبادل نظر کرد.

حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نیز در این گفت و گوی تلفنی با قدردانی از تلاش‌های انجام شده از سوی وزارت امور خارجه، ابراز امیدواری کرد برقراری مقدمات حج عمره مفرده نیز از سوی وزارت امور خارجه مورد پیگیری قرار گیرد.

وزیر امور خارجه همچنین در تماس تلفنی جداگانه با سید صادق حسینی رییس سازمان حج و زیارت از آخرین وضعیت سلامت حجاج کشور و برنامه‌های سازمان در این خصوص کسب اطلاع کرد.

رییس سازمان حج و زیارت  نیز در این گفت وگوی تلفنی ضمن مناسب خواندن وضعیت سلامت حجاج و همچنین برگزاری برنامه های حج از شرایط حاکم بر برگزاری حج سال جاری ابراز رضایت کرد.