انجمن یمنی‌های مقیم ایران آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار حوزه سیاست خارجی ماجرانیوز، انجمن یمنی‌های مقیم ایران (زیر نظر سفارت یمن) امروز -۲۳ تیرماه- با حضور سفیر یمن در تهران شروع به کار کرد.  در آغاز این مراسم《عبدالرحمن راجح》رئیس انجمن همبستگی یمنی‌های مقیم ایران با اشاره به هدف از تشکیل این انجمن گفت: هدف از تاسیس این انجمن، تقویت روابط ایران […]

به گزارش خبرنگار حوزه سیاست خارجی ماجرانیوز، انجمن یمنی‌های مقیم ایران (زیر نظر سفارت یمن) امروز -۲۳ تیرماه- با حضور سفیر یمن در تهران شروع به کار کرد. 

در آغاز این مراسم《عبدالرحمن راجح》رئیس انجمن همبستگی یمنی‌های مقیم ایران با اشاره به هدف از تشکیل این انجمن گفت: هدف از تاسیس این انجمن، تقویت روابط ایران و یمن، تقویت و فعال کردن دیپلماسی مردمی است. از طریق ارتباط و معرفی دو ملت است.

وی افزود: در آینده در نظر داریم برنامه‌هایی برای برگزاری سمینارها، فعالیت‌های فرهنگی و سیاسی و اقتصادی برای معرفی توانایی‌های هر دو کشور برای بهبود زمینه‌های دو ملت فراهم کنیم. 

راجح تصریح کرد: موفقیت این انجمن بدون همکاری و همراهی مسئولان و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی ایرانی و صدور مجوز میسر نخواهد بود. لذا انتظار داریم مانند همیشه با برداران یمنی خود در تحقق اهداف این انجمن همراهی نمایید.