با حضور خواکین فینیکس در نقش اصلی؛ زمان بازگشت «جوکر» مشخص شد

«جوکر ۲» با عنوان «جوکر: جنون مشترک» پاییز سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد. در ادامه فیلم «جوکر»، در قسمت دوم شاهد بازگشت خواکین فینیکس در نقش دشمن بتمن خواهیم بود و این فیلم قرار است ۴ اکتبر ۲۰۲۴ راهی سینماها شود که دقیقا ۵ سال پس از اکران فیلم نخست خواهد بود. ادامه فیلم پرفروش […]

«جوکر ۲» با عنوان «جوکر: جنون مشترک» پاییز سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

در ادامه فیلم «جوکر»، در قسمت دوم شاهد بازگشت خواکین فینیکس در نقش دشمن بتمن خواهیم بود و این فیلم قرار است ۴ اکتبر ۲۰۲۴ راهی سینماها شود که دقیقا ۵ سال پس از اکران فیلم نخست خواهد بود.

ادامه فیلم پرفروش «جوکر» که سال ۲۰۱۹ اکران شد فیلمی موزیکال خواهد بود برخلاف نسخه اصلی که درامی کاملا تاریک و تلخ بود و انتظار نمی‌رود کسی جز لیدی گاگا در نقش هارلی کویین، همدست دلقکی که به شاهزاده جنایت بدل شد، در آن نقش‌آفرینی کند. این فیلم بار دیگر به کارگردانی تاد فیلیپس ساخته می‌شود.

«جوکر» قرار بود یک فیلم مستقل باشد اما با وجود گرفتن امتیاز «R» این فیلم بیش از یک میلیارد دلار فروش کرد و یک اسکار هم برای فینیکس کسب کرد و همین موجب شد تا ساخت دنباله آن مورد توجه قرار بگیرد. فینیکس قرار است با دستمزدی ۲۰ میلیون دلاری نقش قبلی خود را تکرار کند.

کمپانی برادران وارنر دیروز چهارشنبه پس از آن که اعلام کرد فیلم «بت گرل» را که با بودجه ۹۰ میلیون دلاری ساخته شده اکران نمی‌کند، تاریخ اکران «جوکر ۲»‌را اعلام کرد.

به نظر می‌رسد این کمپانی به «جوکر ۲» نیاز دارد تا ارتباطش را با تماشاگران این دسته فیلم‌ها حفظ کند. این در حالی است که «جوخه خودکشی» که سال ۲۰۲۱ هم‌زمان در سینماها و اچ‌بی‌او مکس اکران شد شکست خورد. با این حال برادران وارنر هنوز برنامه‌هایی برای «فلش» دارد که قرار است یک اقتباس ۲۰۰ میلیون دلاری باشد که سال ۲۰۲۳ ساخته می‌شود.

تاد فیلیپس که در مجموع ۱۱ نامزدی اسکار با فیلم «جوکر» به دست آورد، با اسکات سیلور فیلمنامه «جوکر ۲» را می‌نویسد.

ساخت فیلم نخست جوکر ۶۲.۵میلیون دلار هزینه داشت که بودجه‌ای کاملا محافظه‌کارانه برای اقتباس از کتاب‌های مصور محسوب می‌شود.

۵۷۵۷