بودجه جشنواره تئاتر عروسکی ۴۰۰ درصد افزایش یافت

هادیی حجازی‌فر گفت: جشنواره تئاتر عروسکی در سه بخش بر اساس مخاطب برگزار می‌شود که در مجموع ۴۰ کار پذیرفته شده خواهیم داشت و اگر امیدوار باشیم که تعداد کارهای ارسالی در مرحله بازیینی بیشتر باشد تعداد آثار پذیرفته شده را نیز افزایش خواهیم داد. به گفته دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی، چهار سال است […]

هادیی حجازی‌فر گفت: جشنواره تئاتر عروسکی در سه بخش بر اساس مخاطب برگزار می‌شود که در مجموع ۴۰ کار پذیرفته شده خواهیم داشت و اگر امیدوار باشیم که تعداد کارهای ارسالی در مرحله بازیینی بیشتر باشد تعداد آثار پذیرفته شده را نیز افزایش خواهیم داد.

به گفته دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی، چهار سال است که روند تولید نمایش عروسکی به خاطر کرونا متوقف شده است و راه اندازی دوباره آن مقداری سخت است. و بودجه جشنواره هم از تئاتر هزینه می‌شود و ما تلاش داریم تا این هزینه‌را به جیب تئاتر بازگردانیم و به شخصه معتقدم که تئاتر عروسکی توانایی خودگردان شدن را دارد.

او همچنین گفت: : شروع ثبت نام  ۱۴ تیرماه خواهد بود و ۱۵ شهریور نمایش‌های برگزیده اعلام می‌شود.  از  ۲۲ تا ۳۰ مهرماه نیز شاهد برگزاری جشنواره خواهیم بود.