تازه واردهای تئاتر شهر از راه رسیدند

«سفید» عنوان تازه‌ترین نمایش تالارقشقایی به نویسندگی امیرابراهیم زاده و کارگردانی صادق برقعی، از روز یکشنبه بیستم شهریور ماه اجرای خود را آغاز می‌کند. در این اثر نمایشی که از ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان روی صحنه می‌رود، غزاله توده زعیم، زهرا مهرابی، ساناز آقایی، بی تاعزیز، […]

«سفید» عنوان تازه‌ترین نمایش تالارقشقایی به نویسندگی امیرابراهیم زاده و کارگردانی صادق برقعی، از روز یکشنبه بیستم شهریور ماه اجرای خود را آغاز می‌کند. در این اثر نمایشی که از ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان روی صحنه می‌رود، غزاله توده زعیم، زهرا مهرابی، ساناز آقایی، بی تاعزیز، صادق برقعی، سپهر طهرانچی به عنوان بازیگران این نمایش بر روی صحنه حضور دارند. همچنین در خلاصه داستان نمایش سفید آمده است؛ مادر به خانه می‌آید و تمام بچه‌ها فرصتی دارند تا چیزی که از او می‌دانند برایش تعریف کنندو همه چیز همین تعریف کردن است.

سفید

نمایش تب

«تب» عنوان دیگر نمایش تالار قشقایی است که تا روز سه شنبه بیست و نهم ماه به نویسندگی و کارگردانی رویا کاکاخانی و بازی جواد خواجوی روی صحنه اجرا خواهد شد. این نمایش در ساعت ۲۰:۱۵ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان میزبان مخاطبان تئاتر خواهد بود.

نمایش تب روایت گر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است، اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و و باعث می‌شود تا دیدگاهش  درباره زندگی، نقش و جایگاهش در اوضاع اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شود و به این بیندیشد که اصلاً می‌تواند بر اوضاعی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟

نمایش پدر

در تالار اصلی مجموعه نیز نمایش «پدر» به نویسندگی فلوریان زلر، کارگردانی آروند دشت آرای و بازی رضا کیانیان، لیلی رشیدی، سعید چنگیزیان، مارین ون هولک، سوگل خلیق، بهزاد کریمی، نجوا صاحب الزمانی ساعت ۲۰ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۰۵ تا ۱۵۰ هزار تومان روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: این تئاتر داستان پیرمردی را روایت می‌کند که باید با پیشرفت از دست دادن حافظه خود مقابله کند.

نمایش شفیره

نمایش «شفیره» به نویسندگی و کارگردانی مهدی شاه پیری، ساعت ۱۹ با مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان در تالار چهارسو تئاتر شهر  روی صحنه می‌رود.  داریوش فائزی، مهرنوش بلمه، حامی علیزاده، سهند جعفری زاد، رویا صدوقی، نگین تقوی راد، وصال امینی هنرمندانی هستندکه در این اثر نمایشی به عنوان بازیگران این نمایش بر روی صحنه حضور دارند.  همچنین در خلاصه داستان این اثر نمایشی امده است: تنها در صورتی پسر زنده خواهد شد که شاه گلوی دختر را ببرد و خونش را بریزد. پادشاه چنین کرد!

تئاتر شهر

نمایش سگ‌ها و استخوان‌های مادرم

«سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» عنوان نمایش دیگر تالار چهارسو به نویسندگی و کارگردانی مژگان خالقی و بازی ریحانه سلامت، فرزانه سهیلی، غزاله جزایری، میثم عبدی، محمد علی کاظمی، سپنتا پزشکی، النا میرزاییان، نوید بانی است. این نمایش هر روز ساعت ۲۰:۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۹۰ هزار تومان بر روی صحنه تئاتر می‌رود. درخلاصه داستان این نمایش آمده است: سه زن تصمیم می‌گیرند شرایط خود را تغییر دهند.

نمایش تا اون

«تا اون» نام دیگر نمایش مجموعه تئاتر شهر به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری است که در ساعت ۲۰ با مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان در تالار سایه به صحنه می‌رود.  دانیال ابراهیمی، شیما پروهان، شیوا ترابی، علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی، شاهین علایی نژاد. محمد مهدی کیانب، عیسی محمدی، علیرضا موسوی، آیلار نوشهری، نساء یوسفی | موش‌های مراقب: مجید صد خسروی، نگار شهبازی، هلیا حمیدی، محدثه امیریان بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: بچه موشی در پی غذا از کتابخانه‌ای سردرآورده و خوردن کتاب‌ها باعث آگاهی او از موضوعاتی شده که خودش نیز از آن‌ها سر در نمی‌آورد. این موضوع باعث ایجاد ناآرامی در زندگی دیگر موش‌ها شده است و باید راهی برای مقابله با آن پیدا کنند.

نمایش جانور

در کارگاه نمایش نیز نمایش «جانور» به نویسندگی توحید معصومی، کارگردانی کیانوش ایازی و بازی شکوفه حیدریان، فهیمه معین، بهار زندی، سعید نبوی بر روی صحنه تئاتر اجرا می‌که تا روز پنجشنبه بیست و چهارم شهریور ماه ساعت ۲۰ به مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان میزبان مخاطبان تئاتر است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: در یک مجتمع مسکونی اتفاقی رخ داده است. مردی ادعا می‌کند از اداره آگاهی آمده است. او به ساکنان آپارتمانی در همان مجتمع مسکونی مظنون می‌شود. آن‌ها ادعای مامور آگاهی را رد می‌کنند تا اینکه …