تقدیر از متولیان برگزاری جشن غدیر/ لزوم استفاده از ظرفیت‌های مردمی در برگزاری جشن‌ها

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که پس از همه گیری کرونا برگزاری جشن غدیر، قابل تقدیر است که شهرداری و دستگاه‌های غیر از شهرداری تهران با همکاری یکدیگر چنین مراسم بزرگی را برگزار کردند. به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان […]

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که پس از همه گیری کرونا برگزاری جشن غدیر، قابل تقدیر است که شهرداری و دستگاه‌های غیر از شهرداری تهران با همکاری یکدیگر چنین مراسم بزرگی را برگزار کردند.

به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه یکی از نکاتی که از ابتدای آغاز دوره ششم مدیریت شهری تهران مورد توجه قرار دادیم این بود که باید از ظرفیت مردمی درپایتخت استفاده شود و مدیران باید فرهنگ ویژه ای را در این موضوع مورد توجه قرار دهند و فناوری متناسب نیز در این زمینه ایجاد شود، افزود: برگزاری مهمانی ۱۰ کیلومتری که در خیابان ولی عصر (عج) با الهام از آیین پیاده روی اربعین و یا ایام چراغانی نیمه شعبان که در تهران قدیم رخ می‌داد انجام شد و طبق اطلاعات به دست آمده از ۹۰ درصد ظرفیت مردمی استفاده شد.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران تاکید کرد: باید در زمینه مهمانی ۱۰ کیلومتری که در خیابان ولی عصر (عج) صورت گرفت آسیب شناسی لازم صورت بگیرد و از ظرفیت مردمی استفاده شود؛ پس از همه گیری کرونا برگزاری این مراسم قابل تقدیر است که شهرداری و دستگاه های غیر از شهرداری تهران با همکاری یکدیگر چنین مراسم بزرگی را برگزار کردند.

نادعلی گفت: نکته قابل توجه دیگر این است که برخی از رسانه در برگزاری هر مراسمی سعی دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و حرف هایی گفته می شود که سعی دارند ناامیدی را در جامعه تزریق کنند.

وی تاکید کرد: تصاویر موجود از برگزاری این مراسم نشان می‌دهد که تمامی اقشار جامعه و با هر پوششی به منظور علاقه ویژه امیر المومنین (ع) در این مراسم شرکت کردند و خوشبختانه مهمانی ۱۰ کیلومتری خیابان ولیعصر (ع) به بهترین شکل برگزار شد.

انتهای پیام