جانی دپ نقاشی‌هایش را ۱۱۵ میلیارد تومان فروخت/ عکس

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، جانی دپ تنها در چند ساعت حدود ۳ میلیون پوند از طریق فروش آثار در اولین مجموعه هنری خود به دست آورد. این بازیگر هالیوودی به ۲۷ میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود اعلام کرد که از طریق گالری Castle Fine Art در کاونت گاردن لندن، پرینت هایی از مجموعه Friends And […]

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، جانی دپ تنها در چند ساعت حدود ۳ میلیون پوند از طریق فروش آثار در اولین مجموعه هنری خود به دست آورد.

این بازیگر هالیوودی به ۲۷ میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود اعلام کرد که از طریق گالری Castle Fine Art در کاونت گاردن لندن، پرینت هایی از مجموعه Friends And Heroes خود را می فروشد.

آثار این مرد ۵۹ ساله چهار نفر را به تصویر می‌کشد که از او الهام گرفته‌اند: «رولینگ استون کیت ریچاردز، بازیگر آل پاچینو، باب دیلن خواننده و الیزابت تیلور بازیگر.»

در عرض چند ساعت پس از فروش، تمام ۷۸۰ عکس فروخته شد، با چاپ های تک قاب شده به قیمت ۳۹۵۰ پوند و چهار عکس اصلی به قیمت ۱۴۹۵۰ پوند.

پس از پست دپ در اینستاگرام که تصویری از او را نشان می‌داد که جلوی تابلوها نشسته بود و مردم را به سمت Castle Fine Art راهنمایی می‌کرد، وب‌سایت گالری با هجوم ترافیک مواجه شد و از کار افتاد.

دپ گفت: «من همیشه از هنر برای بیان احساساتم و تأمل در مورد کسانی که برایم مهم هستند، مانند خانواده، دوستانم و افرادی که مورد تحسینشان هستم، استفاده کرده‌ام.»

جانی دپ نقاشی‌هایش را ۱۱۵ میلیارد تومان فروخت/ عکس

منبع: اکونومیک تایمز

۵۷۲۴۵