جکی چان در سوریه فیلم جنگی می‌سازد

فیلم جدید «جکی چان» با نام «عملیات خانگی» برگرفته از ماجرای تخلیه چینی‌ها و سایر شهروندان خارجی از جنگ یمن در سال ۲۰۱۵ است؛ عملیاتی که به عنوان نقطه عطفی برای پکن تلقی می‌شد. کشور یمن که تحت تاثیر تجاوز نیروهای سعودی است هم‌اکنون برای فیلمبرداری بسیار خطرناک است و به همین دلیل برخی از […]

فیلم جدید «جکی چان» با نام «عملیات خانگی» برگرفته از ماجرای تخلیه چینی‌ها و سایر شهروندان خارجی از جنگ یمن در سال ۲۰۱۵ است؛ عملیاتی که به عنوان نقطه عطفی برای پکن تلقی می‌شد.

کشور یمن که تحت تاثیر تجاوز نیروهای سعودی است هم‌اکنون برای فیلمبرداری بسیار خطرناک است و به همین دلیل برخی از صحنه‌های این فیلم که توسط یک شرکت تولیدی اماراتی نیز حمایت می‌شود، در سوریه فیلمبرداری می‌شود و سفیر چین نیز، که روابط دیپلماتیک خوبی با سوریه دارد برای آغاز فیلمبرداری این فیلم در شهر حجر الاسود حضور یافت.

جکی چان در سوریه فیلم جنگی می‌سازد

ویرانه‌های حجر الاسود در چند روز گذشته مملو از گروهی متشکل از بازیگران با لباس‌های قبیله‌ای یمنی، افراد با لباس‌های سوری و اعضای چینی گروه فیلم سازی بوده است.

جکی چان یکی از تهیه‌کنندگان اصلی این فیلم است که البته هنوز برنامه‌ای برای سفر به سوریه و حضور در لوکیشن فیلم عملیات خانگی به کارگردانی «سانگ یینشی» را ندارد

۵۷۲۴۷