رونمایی از نقش جنجالی «تیم برتون»

در تریلر جدیدی که از مجموعه تلویزیونی ونزدی – Wednesday منتشر شده، فرد آرمیسن در نقش عمو فستر ظاهر شده است. فرد آرمیسن هنرپیشه و فیلم‌نامه‌نویس اهل آمریکاست که از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که او در آن‌ها نقش داشته، می‌توان به دیکتاتور، گوینده: افسانه ران برگندی، ایزی‌ای، پلیس تعلیق شده، اسمورف‌ها ۲، زولندر ۲، […]

در تریلر جدیدی که از مجموعه تلویزیونی ونزدی – Wednesday منتشر شده، فرد آرمیسن در نقش عمو فستر ظاهر شده است.

فرد آرمیسن هنرپیشه و فیلم‌نامه‌نویس اهل آمریکاست که از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که او در آن‌ها نقش داشته، می‌توان به دیکتاتور، گوینده: افسانه ران برگندی، ایزی‌ای، پلیس تعلیق شده، اسمورف‌ها ۲، زولندر ۲، اکس، حباب، چگونه پایان می‌پذیرد و مامان بچه اشاره کرد.

مجموعه تلویزیونی کمدی ترسناک ونزدی – که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز از خانواده آدامز ساخته شده – قرار است در نوامبر ۲۰۲۲ در نتفلیکس پخش شود.

داستان «خانواده آدامز» در سال ۱۹۳۸ توسط چارلز آدامز آمریکایی خلق و تاکنون چند اقتباس سینمایی از آن ساخته شده است.

در این مجموعه تلویزیونی بازیگران دیگری چون جنا اورتگا، ریکی لیندهوم، جیمی مک شین، تورا برچ، پرسی هاینس وایت، گوئندولین کریستیو و کریستینا ریچی ایفای نقش می‌کنند.

پنهان کاری برتون در رونمایی از بازیگر نقش عمو فستر گمانه زنی طرفداران جانی دپ را به دنبال داشت؛ به گمان این‌ها جانی دپ با توجه به رابطه طولانی مدتش با برتون، می‌توانست مخفیانه در نقش فستر بازی کند.

۵۷۵۷