ستاره تلویزیون فرانسه مسلمان شد

به نقل از الجزیره، مارن حیمر ـ بازیگر ـ اعلام کرده که مسلمان شده است و خاطرنشان کرده که از چند ماه قبل به دین اسلام گرویده است. مدتی بود که گزارش‌هایی مبنی بر مسلمان شدن این مدل فرانسوی منتشر می‌شد تا اینکه چند روز قبل او با انتشار ویدئویی در صفحات مجازی‌اش این اخبار […]

به نقل از الجزیره، مارن حیمر ـ بازیگر ـ اعلام کرده که مسلمان شده است و خاطرنشان کرده که از چند ماه قبل به دین اسلام گرویده است.

مدتی بود که گزارش‌هایی مبنی بر مسلمان شدن این مدل فرانسوی منتشر می‌شد تا اینکه چند روز قبل او با انتشار ویدئویی در صفحات مجازی‌اش این اخبار را تأیید کرد. مارن حمیر ویدیویی که در آن در یکی از مساجد فرانسه شهادتین را خوانده و مسلمان شده را منتشر کرده است.

او گفته است: راه‌هایی است که باید تنهایی بدون خانواده و دوستانت طی کنی و آن راه‌ها فقط بین تو و خدایت است. او گفته برخی از مردم می‌دانستند که او مسلمان شده، اما خیلی‌ها هم از او درباره صحت این موضوع سوال می‌کردند، برای همین تصمیم گرفته است در فضای مجازی این خبر را اعلام کند.

مارن حیمر تاکید کرده است که این انتخابِ قلب، روح و عقل او بوده و احساس می‌کند به شکل فوق‌العاده‌ای رشد کرده و درباره اولویت‌ها و انتخاب‌هایش در زندگی تجدید نظر کرده است.

حیمر در سال۱۹۹۳ در بوردو (جنوب فرانسه) متولد شده است. او که اصالتی مراکشی ـ مصری دارد، به خاطر حضور در رئالیتی‌شو‌های تلویزیونی از جمله «شاهزاده‌های عشق» شهرت دارد.