سجادی: با آمادگی کامل به جام جهانی می‌رویم/ درمورد مسائل فنی دخالت نمی‌کنم

به گزارش خبرنگار حوزه دولت ماجرانیوز، سید حمید سجادی روز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: مهره‌ها و بازیکنان خوبی داریم و با آمادگی کامل به جام جهانی می‌رویم. وزیر ورزش و جوانان درباره اینکه آیا اقدام فدراسیون فوتبال در برکناری سرمربی در این زمان درست بوده است و چرا نظری نداشتید، گفت: […]

به گزارش خبرنگار حوزه دولت ماجرانیوز، سید حمید سجادی روز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: مهره‌ها و بازیکنان خوبی داریم و با آمادگی کامل به جام جهانی می‌رویم.

وزیر ورزش و جوانان درباره اینکه آیا اقدام فدراسیون فوتبال در برکناری سرمربی در این زمان درست بوده است و چرا نظری نداشتید، گفت: ۵۲ فدراسیون و بیش از ۵۰ انجمن ورزشی داریم هر کدام سازمان لیگ، امور باشگاه‌ها، سهمیه، انتخابی المپیک و غیره دارند. چالش‌هایی پس طبیعتا وجود دارد.  

سجادی ادامه داد: برداشت اقبال عمومی مردم از فوتبال ما برداشت منطقی است و فراز فرودها ضعف و قوت را می‌دانند. فوتبال رو به رشد بوده و توسعه، یافته است.

وی اظهار داشت: در کنار آن تدابیر مدیریتی و شرایط خاص هم هست گاهی نقص داریم. فدراسیون فوتبال در دوره سرپرستی است و قرار است شهریور انتخابات فدراسیون برگزار شود. اهم کارهای واجب و اجرایی با فدراسیون است.  

سجادی با بیان اینکه در حال رفتن به جام جهانی هستیم، گفت: جلسات متعددی در دولت داشتیم.