سونیک جوجه تیغی رقیب آواتار در گیشه

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، این استودیو دوشنبه اعلام کرد که سونیک جوجه تیغیSonic the Hedgehog) ۳) در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ در سینماها اکران خواهد شد. در اوایل سال جاری، سنیک جوجه تیغی ۲ با فروش ۷۲.۱ میلیون دلاری اکران شد که یک رشد بزرگ برای بازیابی باکس آفیس داخلی و به ویژه برای فیلم […]

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، این استودیو دوشنبه اعلام کرد که سونیک جوجه تیغیSonic the Hedgehog) ۳) در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ در سینماها اکران خواهد شد.

در اوایل سال جاری، سنیک جوجه تیغی ۲ با فروش ۷۲.۱ میلیون دلاری اکران شد که یک رشد بزرگ برای بازیابی باکس آفیس داخلی و به ویژه برای فیلم های خانوادگی بود.
این فیلم در باکس آفیس جهانی بیش از ۴۰۱ میلیون دلار فروخت که با توجه به اینکه ریکاوری تازه شروع شده بود، مبلغی ناچیز بود.

سونیک ۲ یکی از معدود فیلم‌های دوران کرونا بود که جلوتر از نسخه قبلی خود اکران شد.

در این انیمیشن، جیمز مارسدن، جیم کری و بن شوارتز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سونیک ۳ با رقابتی با آواتار ۳ جیمز کامرون روبرو خواهد شد که در حال حاضر قرار است در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۴ افتتاح شود (زمان اکران آواتار بارها جابجا شده‌اند).

در اقدامی دوگانه، پارامونت همچنین اعلام کرد که موزیکال پویانمایی بدون عنوان «اسمورف‌ها»، که پیش از این قرار بود در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ در سینماها اکران شود، در عوض در ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ اکران خواهد شد.

منبع: هالیوود ریپورتر

۵۷۲۴۴