سکانسی از فیلم «نیش» در ژانر پلیسی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی که از ۱۳ مهر آغاز و تا ۱۹ مهر ادامه دارد به معرفی سکانس برتر از فیلم‌ نیش با موضوع اکشن_ جنایی پرداخته‌ایم. فیلم نیش به کارگردانی همایون اسعدیان در سال ۱۳۷۳ ساخته شده است. در این فیلم جمشید هاشم پور، ابوالفضل پورعرب، غلامحسین لطفی، حسن رضایی، کاظم هژیرآزاد، رفیع […]

به مناسبت هفته نیروی انتظامی که از ۱۳ مهر آغاز و تا ۱۹ مهر ادامه دارد به معرفی سکانس برتر از فیلم‌ نیش با موضوع اکشن_ جنایی پرداخته‌ایم. فیلم نیش به کارگردانی همایون اسعدیان در سال ۱۳۷۳ ساخته شده است.

در این فیلم جمشید هاشم پور، ابوالفضل پورعرب، غلامحسین لطفی، حسن رضایی، کاظم هژیرآزاد، رفیع مددکار، ثریا حکمت، رضا کرم رضایی و احمد قدکچیان به هنرمندی پرداخته‌اند. در ادامه سکانسی دیدنی از فیلم اکشن_جنایی نیش آورده شده است.

داستان خلاصه این فیلم از این قرار است که همسر و فرزند خردسال یک سروان نیروی انتظامی کهباعث اعدام یک قاچاقچی شده است، در جلوی چشمان او، سوار بر اتومبیل بین دو تریلی می‌مانند و له می‌شوند. او برای به دام انداختن مسببان این واقعه نقشه‌ای طراحی می‌کند تا آن‌ها را به دام بی‌اندازد. سروان این داستان برای به دام انداختن مسببان این حادثه از  قاچاقچی کهنه کاری به نام کمال معروف به کمال زابلی که از همسرش جدا شده و پسرش در پاکستان تحصیل می‌کند کمک می‌گیرد.