سکانس دیدنی از سریال «خواب و بیداری»

به مناسبت هفته نیروی انتظامی که از ۱۳ مهر آغاز و تا ۱۹ مهر ادامه دارد به معرفی سکانس برتر از سریال خواب و بیدار با موضوع پلیسی پرداخته‌ایم. سریال خواب و بیدار به نویسندگی و کارگردانی مهدی فخیم‌زاده ساخته سال ۱۳۸۰ است. این فیلم از شهریور تا اسفند سال ۱۳۸۱ از شبکه ۱ سیما […]

به مناسبت هفته نیروی انتظامی که از ۱۳ مهر آغاز و تا ۱۹ مهر ادامه دارد به معرفی سکانس برتر از سریال خواب و بیدار با موضوع پلیسی پرداخته‌ایم. سریال خواب و بیدار به نویسندگی و کارگردانی مهدی فخیم‌زاده ساخته سال ۱۳۸۰ است. این فیلم از شهریور تا اسفند سال ۱۳۸۱ از شبکه ۱ سیما به روی آنتن رفت.

در خلاصه‌ای از این داستان، توران که به ناتاشا شهرت دارد، یک خلاف‌کار حرفه‌ای است که پس از سال‌ها به ایران برنمی‌گردد. او با عبدالله پلنگ که یک خلافکار سابقه‌دار بوده و سال‌هاست که کار خلاف را کنار گذاشته‌است. آن‌ها شروع به سرقت مسلحانه می‌کنند و پلیس در پی دستگیری آن‌ها است. در ادامه سکانسی دیدنی از فیلم خواب و بیداری در اختیار شما گذاشته شده است.

رویا نونهالی، مهدی فخیم‌زاده، محمد صادقی، دانیال حکیمی، حبیب دهقان‌نسب و کامران تفتی در این فیلم به هنرمندی پرداخته اند. همچنین این سریال در هفتمین جشن حافظ برای بهترین کارگردان تلویزیونی و بهترین بازیگر زن درام تلوزیونی برنده جایزه شد.