صالح‌حمیدزیچ: منتظر لواندوفسکی هستم؛ از روز اول تمرین

به گزارش ماجرانیوز، لواندوفسکی پس از سال‌ها درخشش در ترکیب بایرن مونیخ، مدتی است ساز جدایی را کوک کرده و به صورت علنی از تمایلش برای جدایی از این تیم حرف می‌زند. خبرها حکایت از آن دارند که او با باشگاه بارسلونا هم به توافق رسیده و فقط منتظر صدور اجازه خروج از سوی باواریایی‌هاست. […]

به گزارش ماجرانیوز، لواندوفسکی پس از سال‌ها درخشش در ترکیب بایرن مونیخ، مدتی است ساز جدایی را کوک کرده و به صورت علنی از تمایلش برای جدایی از این تیم حرف می‌زند. خبرها حکایت از آن دارند که او با باشگاه بارسلونا هم به توافق رسیده و فقط منتظر صدور اجازه خروج از سوی باواریایی‌هاست.

لواندوفسکی و بایرن مونیخ یک فصل دیگر هم قرارداد دارند و مدیران این باشگاه هم بارها تاکید کرده‌اند که ستاره تیمشان فروشی نیست. در روزهای گذشته بارسلونا پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی از سوی بارسلونا به بایرن مونیخ ارائه اما رد شد. پس از آن رسانه‌ها نوشتند که قهرمان ۱۰ سال اخیر فوتبال آلمان خواهان ۵۰ میلیون یورو برای فروش این بازیکن ۳۳ساله است.

حالا «حسن صالح‌حمیدزیچ» مدیرورزشی باشگاه بایرن مونیخ به نشریه بیلد آلمان گفته است: به پیشنهاد جدید و بهتر بارسلونا فکر نمی‌کنم و انتظار دارم که لواندوفسکی از نخستین روز اردوی پیش‌فصل تیم در زمین تمرین حاضر باشد.

او در پاسخ به این سوال که آیا خریدن «سادیو مانه» از لیورپول، مسیر خروج لواندوفسکی را هموار می‌کند؟ گفت: این سؤال را درک می‌کنم اما موضع ما درباره لواندوفسکی مشخص است. او تا سال ۲۰۲۳ با بایرن مونیخ قرارداد دارد.