عامل فاجعه ویلموتس در اندیشه بازگشت به فدراسیون؛ نامزدهای ریاست مراقب باشند

به گزارش ماجرانیوز، آنچه مسلم است سه سال پیش مهدی تاج رییس وقت فدراسیون فوتبال اطلاعات کامل و دقیقی از سوابق و توانمندی‌های مارک ویلموتس برای هدایت تیم ملی ایران نداشت اما مخالف اصلی کارلوس کی‌روش و یکی از چهره‌های نزدیک به رییس وقت، عامل اصلی انتخاب و معرفی ویلموتس به رئیس فدراسیون فوتبال بود. […]

به گزارش ماجرانیوز، آنچه مسلم است سه سال پیش مهدی تاج رییس وقت فدراسیون فوتبال اطلاعات کامل و دقیقی از سوابق و توانمندی‌های مارک ویلموتس برای هدایت تیم ملی ایران نداشت اما مخالف اصلی کارلوس کی‌روش و یکی از چهره‌های نزدیک به رییس وقت، عامل اصلی انتخاب و معرفی ویلموتس به رئیس فدراسیون فوتبال بود.

این مدیر وقت، ویلموتس را به عنوان معمار نسل طلایی فوتبال بلژیک به فدراسیون فوتبال تحمیل کرد تا شاید تلخ ترین قرارداد تاریخ فوتبال ایران به امضا برسد. این قرارداد باعث شد حواشی زیادی برای فوتبال ایران رقم بخورد و امروز همه منتظر اعلام رای این قرارداد عجیب باشند.

اکنون و در آستانه انتخاباتی دیگر، همان مقصران قرارداد ویلموتس تلاش می‌کند این بار در کنار افرادی دیگر به فوتبال برگردد. عامل فاجعه ویلموتس در گفت‌وگو با برخی رسانه‌ها از سازماندهی تیمی قدرتمند برای حضور دوباره در فدراسیون سخن گفته و مدعی است همانطور که در پیروزی رییس اسبق تاثیر گذار بوده این بارهم در انتخاب رییس جدید نقش اصلی را بازی خواهد کرد اما شاید اعتماد به این افراد به جای رای آوردن باعث ریزش آرا شود.