عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: مخبر در مدیریت ستاد اقتصادی دولت موفق است

سید کریم حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار پار لمانی ماجرانیوز گفت:علی رغم اظهارنظرها علیه معاون اول رییس جمهور، معتقدم مخبر مدیری موفق در جایگاه ریاست ستاد اقتصادی دولت می‌دانیم.  نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای مخبر امروز متهم می‌شود که فقط در ستاد اجرایی فرمان امام بوده اما وی کار خود […]

سید کریم حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار پار لمانی ماجرانیوز گفت:علی رغم اظهارنظرها علیه معاون اول رییس جمهور، معتقدم مخبر مدیری موفق در جایگاه ریاست ستاد اقتصادی دولت می‌دانیم. 

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای مخبر امروز متهم می‌شود که فقط در ستاد اجرایی فرمان امام بوده اما وی کار خود را از معاونت استانداری آغاز کرده و در حوزه استانی نیز مدیر بوده است.

حسینی با بیان اینکه معاون اول رئیس جمهور در حوزه مسائل اقتصادی هم مسئولیت داشته اظهار کرد: تخریب شخصیت‌های انقلابی و با کارنامه موفق درست نیست.

وی خاطرنشان کرد: همه معتقدیم که مشکلات وجود دارد و برای رفع این مشکلات همه باید تلاش کنیم اما اینکه یک نفر را بخواهیم قربانی کنیم و همه مشکلات را بر گردن او بیندازیم کار درستی نیست.