فروش ارزهای توافقی در کانال ۲۹ هزار تومان

به گزارش ایرنا، نرخ ارز توافقی در روزهای گذشته با تمهیدات بانک مرکزی برای کنترل و مدیریت بازار ارز موثر بوده است و براین اساس نرخ ارز که در هفته‌های گذشته ملتهب شده و تا ۳۳ هزار تومان هم داد و ستد می‌شد طی روزهای اخیر روند نزولی داشت.  نرخ ارز براساس تابلوی صرافی‌های معتبر […]

به گزارش ایرنا، نرخ ارز توافقی در روزهای گذشته با تمهیدات بانک مرکزی برای کنترل و مدیریت بازار ارز موثر بوده است و براین اساس نرخ ارز که در هفته‌های گذشته ملتهب شده و تا ۳۳ هزار تومان هم داد و ستد می‌شد طی روزهای اخیر روند نزولی داشت. 

نرخ ارز براساس تابلوی صرافی‌های معتبر با قیمت کمتر از ۳۰ هزار تومان به متقاضیان فروخته می‌شود.

بررسی‌ها حاکی است صرافی‌هایی همچون میرداماد، ایرن، مجتهدی، آی ایکس، اسپیناس، آران، آریا، امین ضراب، سیرجان، ورسای، تهران، متین، ابولوس ارز مسافری را در کانال ۲۷ هزار تومان می‌فروشند.

فروش ارزهای توافقی در کانال ۲۹ هزار تومان

همچنین در صرافی سبزه میدان نیز ارز با بهای ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته شد. 

به گفته «کامران سلطانی زاده» رئیس کانون صرافان، در بازار متشکل و رسمی ارز،‌بر اساس توافق بین فروشنده و خریدار هر دلار از ۲۹ هزار و ۳۰۰ تا ۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌شود.

سلطانی‌زاده  تاکید کرد: ارز در بازار متشکل ارزی و رسمی بدون هیچ گونه ارزپاشی بانک مرکزی و فقط با نرخ توافقی بین صرافان و صادر کنندگان خریداری و به نرخ توافقی به مشتریان عرضه می‌شود.