فیلم «بیرو» پروانه نمایش گرفت

سازمان امور سینمایی و سمعی بصری اعلام کرد: شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش برای فیلم‌های: «بیرو» به تهیه‌کنندگی مجید برزگر و کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و «کوچه ژاپنی‌ها» به تهیه‌کنندگی علی اکبر ثقفی و کارگردانی امیرحسین ثقفی موافقت کرد. بیرو فیلمی ایرانی به کارگردانی و نویسندگی مرتضی علی عباس میرزایی […]

سازمان امور سینمایی و سمعی بصری اعلام کرد: شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش برای فیلم‌های: «بیرو» به تهیه‌کنندگی مجید برزگر و کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و «کوچه ژاپنی‌ها» به تهیه‌کنندگی علی اکبر ثقفی و کارگردانی امیرحسین ثقفی موافقت کرد.

بیرو فیلمی ایرانی به کارگردانی و نویسندگی مرتضی علی عباس میرزایی و تهیه‌کنندگی مجید برزگر محصول سال ۱۴۰۰ است. این فیلم بر اساس زندگی علیرضا بیرانوند، بازیکن فوتبال، ساخته شده و اولین بار در ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

این فیلم روایتی از زندگی علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران از دوران کودکی تا ورود به فوتبال حرفه‌ای و عضویت در تیم ملی فوتبال ایران است.