قرار گرفتن چند رشته در آستانه حذف از بازی‌های کشورهای اسلامی

به گزارش ماجرانیوز، اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی به پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: به رغم زمان تعیین شده برای اعلام اسامی ورزشکاران و کادر فنی  برای فدراسیون‌ها جهت حضور در بازی‌های قونیه، متاسفانه هنوز ۲ یا ۳ فدراسیون از جمله دوومیدانی اسامی نفرات خود را برای ثبت نام، اعلام نکرده‌اند که […]

به گزارش ماجرانیوز، اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی به پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: به رغم زمان تعیین شده برای اعلام اسامی ورزشکاران و کادر فنی  برای فدراسیون‌ها جهت حضور در بازی‌های قونیه، متاسفانه هنوز ۲ یا ۳ فدراسیون از جمله دوومیدانی اسامی نفرات خود را برای ثبت نام، اعلام نکرده‌اند که با توجه به اتمام زمان تعیین‌شده، ممکن است از سوی مسئولان برگزار کننده بازی‌ها، از حضور در این رقابت‌ها حذف شوند که در این صورت مسئولیت هر گونه عواقب احتمالی برعهده خود فدراسیون‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: طی نامه‌ای مکتوب به فدراسیون‌ها اعلام کرده بودیم که زمان نهایی معرفی کادر فنی و ورزشکاران، ۵ تیر ماه است. همچنین با توجه به تخصیص سهمیه ۲۵ درصدی کادر فنی از سوی کمیته برگزاری بازی‌ها که شامل همه ۵۷ کشور حاضر در این  رقابت‌ها می‌شود، تلاش کردیم تا این درصد، سهمیه سرپرستان و مربیان را افزایش دهیم که موفق هم شده‌ایم ولی هنوز به نقطه ایده‌آل نرسیدیم. با توجه به محدودیت میزبان برای اسکان مربیان در دهکده ورزشکاران، شاید مجبور شویم برخی از اعضای کادر فنی تیم‌ها را در خارج از دهکده اسکان دهیم.

سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حال حاضر در نشست سرپرستان کشورهای اسلامی در قونیه به‌سر می‌برد و پیگیر برنامه‌ها و ثبت‌نام تیم‌های اعزامی کشورمان، اسکان، حمل نقل و موضاعات مختلف است تا کاروان  ورزشی کشورمان بدون دغدغه عازم این بازی‌ها شود.