قطعه‌سازان ایرانی در نمایشگاه مسکو پاویون اختصاصی دارند

به گزارش روز پنج‌شنبه ماجرانیوز از انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی کشور، نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه از ۳۱ مرداد تا ۳ شهریورماه ۱۴۰۱ برابر با ۲۲ تا ۲۵ اوت ۲۰۲۲ در محل نمایشگاه های بین المللی مسکو (Expo Center) با حضور حدود ۶۰۰  شرکت از ۱۸ کشور و در ۳۰ هزار متر فضای نمایشگاهی برگزار می شود. […]

به گزارش روز پنج‌شنبه ماجرانیوز از انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی کشور، نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه از ۳۱ مرداد تا ۳ شهریورماه ۱۴۰۱ برابر با ۲۲ تا ۲۵ اوت ۲۰۲۲ در محل نمایشگاه های بین المللی مسکو (Expo Center) با حضور حدود ۶۰۰  شرکت از ۱۸ کشور و در ۳۰ هزار متر فضای نمایشگاهی برگزار می شود.

با توجه به رایزنی‌ها، دیدارها و توافق‌های اخیر دولتمران ایران و روسیه، به ویژه در بخش صنعت، معدن و تجارت زمینه‌های همکاری بین فعالان صنعت خودرو و قطعه‌سازی دو کشور فراهم شده و حضور قطعه سازان ایرانی در این نمایشگاه می‌تواند به تحقق و اجرایی شدن توافق های صورت گرفته، منجر شود. ضمن اینکه محدودیت‌های بین‌المللی اخیر برای صنعتگران روس، تمایل آنان را برای همکاری با شرکت‌های ایرانی افزایش داده است.

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه با حضور مسئولان نمایشگاه، سفیر جمهوری اسلامی ایران و فعالان صنعتی و بازرگانی حوزه خودرو و قطعه سازی ایران و روسیه افتتاح خواهد شد.

همچنین برگزاری پنل مشترک صنعت قطعه سازی ۲ کشور، امضای تفاهم نامه انجمن های قطعه سازی ایران و روسیه، برگزاری تورهای بازدید از چند کارخانه خودرو و قطعه‌سازی روس و تشکیل جلسات B۲B با شرکت‌ها و صنعتگران روسیه از برنامه‌های جانبی است که انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور برای این نمایشگاه در نظر گرفته است.