مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از ایسنا بازدید کرد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در آستانه هفته تامین اجتماعی از خبرگزاری ایسنا بازدید کرد. به گزارش ایسنا، میرهاشم موسوی در آستانه فرارسیدن هفته تامین اجتماعی ضمن حضور در ایسنا و بازدید از تحریریه اداره اخبار اجتماعی، به سوالات خبرنگاران پیرامون مسائل مختلف تامین اجتماعی پاسخ داد. وی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در آستانه هفته تامین اجتماعی از خبرگزاری ایسنا بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، میرهاشم موسوی در آستانه فرارسیدن هفته تامین اجتماعی ضمن حضور در ایسنا و بازدید از تحریریه اداره اخبار اجتماعی، به سوالات خبرنگاران پیرامون مسائل مختلف تامین اجتماعی پاسخ داد.

وی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، نرخ پوشش بیمه‌های اجتماعی در جامعه حدود ۳۰ میلیون نفری حدود ۲۰ درصد بوده است گفت: امروز به برکت تلاش‌های انجام شده در حوزه بیمه‌های اجتماعی بیش از ۷۰ درصد مردم تحت پوشش هستند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: از این رقم، ۵۳ درصد تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند و ۲۱ صندوق بیمه گر دیگر ۱۷ درصد مابقی را پوشش می‌دهند. این اتفاق در حوزه رفاه، اتفاق بزرگی است. ۱۸ تعهد کوتاه و بلند مدت در تامین اجتماعی ارائه می‌شود.

موسوی با اشاره به اینکه در بخش درمان مستقیم، ۳۸۰ مرکز درمان تخصصی، عمومی، فوق تخصصی و بیمارستانی همچون “میلاد” را داریم که شاید بتوان گفت در منطقه جزو بیمارستان‌های منحصر به فرد است اظهار کرد: از این تعداد، ۸۰ بیمارستان، تخصصی و فوق تخصصی هستند.

وی ادامه داد: در حوزه رفاه و تامین اجتماعی اتفاقات بزرگی رخ داده که کمتر به آن پرداخته شده است. باید همواره در راستای توسعه خدمت عمل کرده و نگاه روبه‌رشدی داشته باشیم که خوشبختانه این مسیر رو به جلو بوده و به سمت و سوی خوبی پیش می‌رویم.

انتهای پیام