مرور فیلم‌های یک صدای مانا

شبکه نمایش سیما برای پاسداشت فعالیت های هنری زنده یاد جلال مقامی دوبلور، گوینده و مدیر دوبلاژ فقید به مدت یک هفته فیلم های سینمایی وی را مرور می کند. پخش این آثار از شب گذشته شنبه ۱۴ آبان آغاز شده است و هر شب ساعت ۲۱ یک فیلم سینمایی روی آنتن می رود. پخش […]

شبکه نمایش سیما برای پاسداشت فعالیت های هنری زنده یاد جلال مقامی دوبلور، گوینده و مدیر دوبلاژ فقید به مدت یک هفته فیلم های سینمایی وی را مرور می کند. پخش این آثار از شب گذشته شنبه ۱۴ آبان آغاز شده است و هر شب ساعت ۲۱ یک فیلم سینمایی روی آنتن می رود.

پخش این آثار با فیلم «بیدارگری» از شب گذشته آغاز شده است و در ادامه فیلم های شاخصی چون «هفت» و «رهایی از شائوشنگ» روی آنتن می‌رود.

امشب یکشنبه ۱۵ آبان فیلم «تغییر چهره»به کارگردانی جان وو و با بازیگرانی همچون جان تراولتا و نیکلاس کیج، فردا دوشنبه ۱۶ آبان فیلم «مرد دوصدساله» به کارگردانی کریس کلمبوس، سه شنبه ۱۷ آبان فیلم «هفت» به کارگردانی دیوید، چهارشنبه ۱۸ آبان «ویل هانتینگ نابغه» به کارگردانی گاس ون سنت و با بازی رابین ویلیامز، پنجشنبه ۱۹ آبان فیلم «رهایی از شائوشنگ» به کارگردانی فرانک دارابونت و جمعه ۲۰ آبان فیلم «رویاها چه می شوند» از شبکه نمایش سیما به پخش خواهد رسید.

۵۵۵۵