معرفی «اقلام تبلیغات سینما» در جشنواره فیلم شهر

با رای اعضای هیأت انتخاب بخش مسابقه اقلام تبلیغات سینما و آفرینش‌های هنری شهر در هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، در بخش عکس، یازده اثر، در بخش پوستر فیلم کوتاه و نیمه بلند هشت اثر، در بخش آنونس ۱۹ اثر و در بخش پوستر فیلم بلند ۱۶ اثر به بخش «اقلام تبلیغات سینما» راه یافت. […]

با رای اعضای هیأت انتخاب بخش مسابقه اقلام تبلیغات سینما و آفرینش‌های هنری شهر در هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، در بخش عکس، یازده اثر، در بخش پوستر فیلم کوتاه و نیمه بلند هشت اثر، در بخش آنونس ۱۹ اثر و در بخش پوستر فیلم بلند ۱۶ اثر به بخش «اقلام تبلیغات سینما» راه یافت.

در بخش عکس، آثار فتاح ذی‌نوری برای فیلم شنای پروانه، مجید طالبی برای فیلم دسته دختران، حبیب مجیدی برای فیلم‌های آهو، منصور و خط فرضی، مریم رضوی برای فیلم بی‌مادر، پویا شاه‌جهانی برای فیلم یدو، علی نیک‌رفتار برای فیلم موقعیت مهدی، امید صالحی برای فیلم‌های آتابای و شبی که ماه کامل شد، میلاد کیایی برای فیلم شب اول هجده‌سالگی برای رقابت در این بخش از جشنواره انتخاب شد.

در بخش پوستر فیلم کوتاه و نیمه بلند، آثار محمد تقی‌پور برای فیلم مهین، محمد موحدنیا برای فیلم‌های عصب‌کشی، آب‌ها و خارج از محدوده، میلاد احمدوند برای فیلم نیم‌کت، محمد افشار برای فیلم حافظ و روژان ایرجی برای فیلم‌های ویژه نیمه شب و بیرون در تاریکی برای حضور در این بخش از جشنواره انتخاب شد.

در بخش آنونس، آثار محمد واحد برای فیلم روز صفر، روح‌الله موحدی برای فیلم بدون قرار قبلی، مسعود رفیع‌زاده برای فیلم درخت گردو، پویا پارسامقام برای فیلم ایساتیس، حمید نجفی‌راد برای فیلم علفزار، کیومرث بیک‌زند برای فیلم‌های بی‌مادر  و  بی‌همه چیز، مهدی مقدم برای فیلم یدو، امید میرزایی برای فیلم‌های موقعیت مهدی، آبادان یازده ۶۰، شاه‌کش، پوست و تک‌تیرانداز، حامد حسینی برای فیلم گورکن، پیمان امدادی برای فیلم‌های سرخ‌پوست و مسخره‌باز، مرتضی موحدی برای فیلم بوتاکس، محمد طالبی برای فیلم نفس‌های یک شهر و مهدی برزکی برای فیلم آبا در این بخش از جشنواره حضور دارند.

در بخش پوستر فیلم بلند، آثار محمد تقی‎پور برای فیلم‌های آبادان یازده ۶۰، خروج، قسم، ۲۳ نفر، تنگه ابوقریب، محمد روح‌الامین برای فیلم‌های بدون قرار قبلی، بیرو، تک‌تیرانداز، سامورایی در برلین، موقعیت مهدی، بی‌مادر و هناس، محمد موحدنیا برای فیلم‌های گیسوم و سرکوب، محمد شکیبا برای فیلم خروج، روژان ایرجی برای فیلم قصیده گاو سفید به این بخش از جشنواره راه یافتند.

محمد بدرلو، آرش رصافی، علی حیاتی، کامبیز صبری و عبدالحمید قدیریان اعضا هیات انتخاب هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر هستند.