نمایشگاه آفرینش‌های هنری شهر فردا افتتاح می‌شود

نمایشگاه آثار راه‌یافته به بخش «اقلام تبلیغات سینمای ایران و آفرینش‌های هنری شهر» همزمان با افتتاحیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، برگزار می‌شود. این نمایشگاه ساعت ۲۰ روز یکشنبه، ۲۶ تیر، با حضور هنرمندان و صاحبان آثاری که به این بخش راه پیدا کرده‌اند، اعضای هیأت انتخاب و داوری و مسئولان برگزار کننده این جشنواره […]

نمایشگاه آثار راه‌یافته به بخش «اقلام تبلیغات سینمای ایران و آفرینش‌های هنری شهر» همزمان با افتتاحیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، برگزار می‌شود.

این نمایشگاه ساعت ۲۰ روز یکشنبه، ۲۶ تیر، با حضور هنرمندان و صاحبان آثاری که به این بخش راه پیدا کرده‌اند، اعضای هیأت انتخاب و داوری و مسئولان برگزار کننده این جشنواره افتتاح می‌شود.

جوایز آثار منتخب این بخش در افتتاحیه جشنواره اهدا خواهد شد و این نمایشگاه در طبقه منفی ۲ شرقی و محل گالری سینماملت برگزار می‌شود.

همچنین بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است و نمایشگاه در طول برگزاری ایام جشنواره فیلم شهر، دایر خواهد بود، هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، به دبیری مجید اکبرشاهی ۲۷ تا ۳۱ تیر ماه در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.