نیکلاس کیج کمدین شد

نیکلاس کیج که با فیلم کمدی «سنگینی غیرقابل تحمل یک استعداد عظیم» در بهار امسال خوش درخشید، حالا در یک نقش کمدی دیگر بازی می‌کند. این بازیگر قرار است در «سناریوی رویایی» برای کمپانی A۲۴ بازی کند. تنها درباره ژانر این فیلم صحبت شده و از پلات آن چیزی درز نکرده است. کریستوفر بورگلی که […]

نیکلاس کیج که با فیلم کمدی «سنگینی غیرقابل تحمل یک استعداد عظیم» در بهار امسال خوش درخشید، حالا در یک نقش کمدی دیگر بازی می‌کند.

این بازیگر قرار است در «سناریوی رویایی» برای کمپانی A۲۴ بازی کند.

تنها درباره ژانر این فیلم صحبت شده و از پلات آن چیزی درز نکرده است. کریستوفر بورگلی که اولین تجربه کارگردانی او با عنوان «بیمار از خود» در جشنواره کن امسال به نمایش درآمد فیلمنامه این فیلم را نوشته و کارگردان آن هم خواهد بود.

پس از «سنگینی غیرقابل تحمل یک استعداد عظیم» که کیج در آن در نقش خودش ظاهر شده بود و با حرفه خودش شوخی می‌کرد، این بازیگر پس از آن در وسترن «عبور قصاب» به کارگردانی گیب پولسکی هم بازی کرد که قرار است به زودی در جشنواره بین‌المللی تورنتو امسال به نمایش درآید.

سال آینده نیز کیج را در فیلم «راینفیلد» در نقش دراکولا در کنار نیلاس هولت و آوکوافینا خواهیم دید.

«سنگینی غیرقابل تحمل یک استعداد عظیم» به کارگردانی تام گورمیکان در کرواسی ساخته شد و با وجود اینکه با تمجید منتقدان برای بازی کیج روبرو شد در گیشه موفق ظاهر نشد و تنها ۲۸ میلیون دلار در مقابل بودجه ۳۰ میلیون دلاری خود فروخت.

۵۷۲۴۵