والت دیزنی ۱۰۰ ساله شد

غول هالیوودی با برنامه‌های مختلف ۱۰۰ ساله شدن‌اش را جشن می‌گیرد. کمپانی والت دیزنی ۱۰۰ ساله شدنش را در سال ۲۰۲۳ با مجموعه‌ای از نمایشگاه‌ها، کارهای تجربی، برنامه‌های موسیقی و ارایه محصولات جدید در اروپا، خاورمیانه و آفریقا جشن می‌گیرد. دیزنی با برنامه‌ای ویژه که شامل اجراهایی از دیزنی‌لند پاریس و با حضور بازیگران «شیر […]

غول هالیوودی با برنامه‌های مختلف ۱۰۰ ساله شدن‌اش را جشن می‌گیرد.

کمپانی والت دیزنی ۱۰۰ ساله شدنش را در سال ۲۰۲۳ با مجموعه‌ای از نمایشگاه‌ها، کارهای تجربی، برنامه‌های موسیقی و ارایه محصولات جدید در اروپا، خاورمیانه و آفریقا جشن می‌گیرد.

دیزنی با برنامه‌ای ویژه که شامل اجراهایی از دیزنی‌لند پاریس و با حضور بازیگران «شیر شاه» بود، اعلام کرد ۱۶ اکتبر سال آینده این کمپانی ۱۰۰ ساله می‌شود و به همین مناسبت با برنامه‌هایی که با تمرکز بر داستان‌ها و شخصیت‌های خلق شده توسط این کمپانی ساخته می‌شود، جشنی در سال ۲۰۲۳ ترتیب داده می‌شود.

در این برنامه که در لندن برگزار شد، نیکول مورس مدیر بخش استراتژی بازاریابی دیزنی گفت از این طریق دومین قرن خلق جادو را آغاز می‌کنیم.

برپایی مجموعه کنسرت‌هایی از موسیقی‌های فیلم‌های دیزنی با ترانه‌هایی از فیلم‌هایی چون «دیو و دلبر»، «انکانتو»، «جنگ‌ستارگان» و «مری پاپینز» در سراسر بریتانیا که از ۳۱ ماه می تا ۸ ژوئن در شهرهای مختلف برگزار می‌شود، تور موسیقی در آلمان که از ۱۳ آوریل در کیل شروع می‌شود و در طول ۳ هفته به ۱۶ منطقه دیگر آلمان، سوییس و اتریش ادامه می‌یابد و در نهایت به پاریس می‌رسد از جمله این برنامه‌هاست.

برپایی نمایشگاهی که مهمانان را به سفری در گذشته دیزنی می‌برد و آنها را در داستان‌هایی که از سال ۱۹۲۳ تاکنون خلق شده غوطه‌ور می‌سازد و در آن صدها قطعه از تاریخ این کمپانی از جمله آثار هنری، مصنوعات، لباس‌ها و وسایل و آثار مربوط به فیلم‌های مختلف در معرض دید قرار می‌گیرد از دیگربرنامه‌هاست. این نمایشگاه ابتدا در آمریکا و سپس در مونیخ و سراسر اروپا و در پاییز در لندن برپا می‌شود.

تجربه دنیای دیزنی در فضایی به وسعت هزار مترمرقع در ۴ فضای متفاوت برای تجربه حس حضور در دنیای «آلیس در سرزمین عجایب»، «لیلو واستیچ»، «شیر شاه» و «میکی و دوستان» از دیگر برنامه‌هاست. امکان کسب این تجربه از ماه می تا اکتبر در سراسر بریتانیا، فرانسه و آلمان و اسپانیا فراهم می‌شود.

همچنین گفته شد دیزنی ۱۰۰ سال شخصیت‌ها، داستان‌ها و تولیدات خود و اینکه چگونه دیزنی، پیکسار، جنگ ستارگان، مارول و نشنال جیوگرافیک به والدین در ایجاد تجربیات بازی مشترک با فرزندانشان کمک می‌کنند را گرامی می‌دارد و با کمپینی جهانی والدین و سرپرستان خانواده‌ها را تشویق می‌کند تا بازی تخیلی را با زندگی روزمره خود درآمیزند.

هم‌زمان جشن ۳۰ ساله شدن دیزنی‌لند پاریس از سال نو آغاز می‌شود و به مدت یک سال ادامه می‌یابد.

دیزنی در عین حال با ایجاد ویترین‌های مجازی تعاملی قصد دارد تجربه جدیدی را برای کاربران فروشگاه آنلاین خود فراهم کند تا کاربران بتوانند با کلیک روی موضوع مورد نظرشان، آنها را در دنیای مجازی پیدا کنند و در این فضا، تعامل داشته باشند. دسترسی به اطلاعاتی همچون موسیقی متن فیلم‌ها و برنامه‌های ویژه دیزنی برای استفاده یا خرید از این طریق ممکن می‌شود.

۵۷۲۴۵