پیش‌بینی جوی آرام و پایدار در بیشتر نقاط کشور/ تهران غبارآلود می شود

به گزارش روز پنجشنبه ماجرانیوز از وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواشناسی پدیده غالب برای شرق و شمال شرق کشور به ویژه منطقه زابل تا آخر هفته را ورزش باد اعلام کرد. همچنین برای نیمه شمالی کشور در ۲ روز آینده افزایش نسبی دما و در سیستان و بلوچستان و ارتفاعات جنوب شرق، ارتفاعات هرمزگان […]

به گزارش روز پنجشنبه ماجرانیوز از وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواشناسی پدیده غالب برای شرق و شمال شرق کشور به ویژه منطقه زابل تا آخر هفته را ورزش باد اعلام کرد.

همچنین برای نیمه شمالی کشور در ۲ روز آینده افزایش نسبی دما و در سیستان و بلوچستان و ارتفاعات جنوب شرق، ارتفاعات هرمزگان افزایش ابر و رگبار پراکنده انتظار است.

بر اساس این گزارش، در سه روز آینده برای برخی از مناطق استان های خوزستان و جنوب ایلام، گرد و غبار رقیق خواهیم داشت. از دوشنبه شب و با نفوذ هوای مرطوب و خنک از شمال غرب کشور برای استان اردبیل و سواحل خزر شاهد بارش باران و کاهش محسوس دما در سواحل شمال تا پایان هفته آینده خواهیم بود.

امروز بیشینه دمای هوای تهران ۳۴ درجه سانتی گراد و کمینه دما ۲۳ درجه سانتی گراد و برای فردا و پس فردا به ترتیب بیشینه دما به ۳۵ و ۳۶ درجه می رسد.