کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین‌المللی تئاتر صادر شد

با درخواست کاظم نظری مدیر کل هنر‌های نمایشی و براساس مکاتبات انجام شده توسط امور بین‌الملل اداره کل هنر‌های نمایشی با موسسه بین‌المللی تئاتر (ITI) در مرحله نخست کارت عضویت ۳۸ نفر از هنرمندان فعال ایرانی در حوزه هنر‌های نمایشی برای استفاده از تسهیلات این موسسه بین‌المللی، صادر شد. هنرمندان در زمان حضور در جشنواره‌های […]

با درخواست کاظم نظری مدیر کل هنر‌های نمایشی و براساس مکاتبات انجام شده توسط امور بین‌الملل اداره کل هنر‌های نمایشی با موسسه بین‌المللی تئاتر (ITI) در مرحله نخست کارت عضویت ۳۸ نفر از هنرمندان فعال ایرانی در حوزه هنر‌های نمایشی برای استفاده از تسهیلات این موسسه بین‌المللی، صادر شد.

هنرمندان در زمان حضور در جشنواره‌های بین المللی در سراسر جهانی می‌توانند با ارائه کارت عضویت موسسه بین‌المللی تئاتر از تسهیلات این موسسه ازجمله تخفیف در دریافت بلیت نمایش‌ها و تخفیف در مبلغ ثبت نام و ورودی جشنواره‌های بین‌المللی بهره‌مند شوند.

 ارائه این امکانات با هماهنگی و توافق مرکز موسسه بین‌المللی تئاتر (ITI) در زمان برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی توسط کشور برگزار کننده صورت خواهد پذیرفت.

صدور کارت‌های عضویت در موسسه بین‌المللی تئاتر (ITI) برای اولین بار با همکاری موسسه بین‌المللی تئاتر و مرکز آی تی آی ایران صورت پذیرفته است و جلسه هم‌اندیشی با اعضای این موسسه به‌زودی اعلام و برگزار خواهد شد.

همچنین با تدوین آیین‌نامه داخلی همه هنرمندان عرصه هنر‌های نمایشی امکان استفاده از این تسهیلات را خواهند داشت.