کدام سینماگر منتظر مجوز ساخت فیلم هستند؟

اخیرا تعدادی درخواست برای پروانه ساخت فیلم ثبت شده که بر اساس آن تورج اصلانی قصد دارد به تهیه‌کنندگی سپهر سیفی فیلمی به نام «وابل» را بسازد. همچنین محمدعلی باشه آهنگر برای ساخت فیلم سینمایی «سینما متروپل» به تهیه‌کنندگی سید حامد حسینی متقاضی گرفتن مجوز است. فرزاد خوشدست که چند سال قبل مستند «خط باریک […]

اخیرا تعدادی درخواست برای پروانه ساخت فیلم ثبت شده که بر اساس آن تورج اصلانی قصد دارد به تهیه‌کنندگی سپهر سیفی فیلمی به نام «وابل» را بسازد.

همچنین محمدعلی باشه آهنگر برای ساخت فیلم سینمایی «سینما متروپل» به تهیه‌کنندگی سید حامد حسینی متقاضی گرفتن مجوز است.

فرزاد خوشدست که چند سال قبل مستند «خط باریک قرمز» را ساخته بود، قصد دارد فیلم «سپیده و سایر مردان» را به تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی بسازد.

مسعود بخشی که پیش‌تر فیلم‌های «یک خانواده محترم» و «یلدا» را ساخته، متقاضی گرفتن مجوز برای فیلم سینمایی « چهارگاه» به تهیه‌کنندگی ایرج تقی‌پور است.

علی مصفا هم برای ساخت فیلم سینمایی «رنگ آبی پشت پلکت» به کارگردانی علی بهرادمهر درخواست مجوز ساخت داده است.

مصطفی شایسته و رحمان رضایی نیز برای ساخت فیلم‌های «قلهک» و «مرضی خانم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی خودشان درخواست پروانه ساخت داده‌اند. علاوه بر این‌ها فرحناز منافی‌ظاهر که سال‌ها، سابقه بازیگری در سینما و تلویزیون را دارد، برای ساخت یک فیلم کوتاه به نام «معجزه خدا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی خودش متقاضی گرفتن مجوز شده است.

۵۵۲۴۴