گزارش دیوان محاسبات از تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور اعلام وصول شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی ماجرانیوز، در پایان جلسه علنی روز (یکشنبه ۲ مرداد ماه)هیات رییسه مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصولی را به شرح ذیل قرائت کرد: –  سوال ملی محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه از وزیر بهداشت و درمان درباره اینکه چرا توزیع نیروی انسانی به صورت عادلانه و […]

به گزارش خبرنگار پارلمانی ماجرانیوز، در پایان جلسه علنی روز (یکشنبه ۲ مرداد ماه)هیات رییسه مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصولی را به شرح ذیل قرائت کرد:

–  سوال ملی محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه از وزیر بهداشت و درمان درباره اینکه چرا توزیع نیروی انسانی به صورت عادلانه و بر اساس نیاز مناطق مختلف کشور صورت نمی‌گیرد؟

–  سوال ملی سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت عدم برنامه‌ریزی دقیق برای نجات دامداران از نابودی چیست؟ کدام راهبرد برای تأمین نهاده‌های مورد نیاز به قیمت مناسب و خرید شیر و گوشت با قیمت منطقی اجرایی شده است؟

–  سوال ملی سیدمحمد پاک مهر نماینده بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت کمبود نهاده‌های دامی دولتی و ضعف نظارت و مدیریت عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در حوزه های نهاده‌های دامی، تنظیم بازار محصولات کشاورزی و میوه تنظیم بازار.

 -گزارش تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور که توسط دیوان محاسبات کشور تدوین و روز گذشته طبق ماده (۲۱۹) آیین‌نامه داخلی مجلس به مجلس ارسال شده بود، اعلام وصول شد.

محمد رشیدی تأکید کرد: این موضوع برای اولین بار است که گزارش تفریغ بودجه ۶ ماه زودتر از موعد مقرر به مجلس ارائه شده است و به خاطر این اقدام جهادی از رئیس و کارکنان خدوم دیوان محاسبات تشکر و قدردانی می‌کنیم.