یک فیلم کوتاه و انیمیشن در راه جشنواره فیلم کرالا هندوستان

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، تجربی و پویانمایی، مستند «کامیون آبی» به کارگردانی هادی آفریده و انیمیشن کوتاه «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی، از تولیدات مرکز گسترش به بخش بین‌الملل چهاردهمین جشنواره فیلم‌های مستند و کوتاه کرالا در کشور هندوستان راه یافتند.«کامیون آبی» در چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» نمایش داده شد. «گذشته» در جشنواره‌های فیلم فجر، پویانمایی […]

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، تجربی و پویانمایی، مستند «کامیون آبی» به کارگردانی هادی آفریده و انیمیشن کوتاه «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی، از تولیدات مرکز گسترش به بخش بین‌الملل چهاردهمین جشنواره فیلم‌های مستند و کوتاه کرالا در کشور هندوستان راه یافتند.
«کامیون آبی» در چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» نمایش داده شد. «گذشته» در جشنواره‌های فیلم فجر، پویانمایی تهران و … نمایش داشته و تندیس نقره‌ای بهترین دست‌آورد فنی و هنری جشنواره پویانمایی را به دست آورده است.
این جشنواره که توسط آکادمی فیلم ایالت کرالا هرساله در تریواندروم ( مرکز ایالت کرالا ) برگزار می‌شود، یکی از چهار جشنواره مستند مورد تایید آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار در آسیاست و بهترین مستند کوتاه و بهترین مستند بلند آن به اسکار معرفی خواهد شد.
جشنواره کرالا از ۴ تا ۹ شهریور ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

۵۷۲۴۴