۱۰ فروند اِی.تی.آر زمینگیر است/ راه‌اندازی مسیر هوایی تهران- مونیخ از ابتدای مهرماه

به گزارش ماجرانیوز، «شمس الدین فرزادی پور» امروز در حاشیه نشست خبری در جمع خبرنگاران درباره سرنوشت هواپیماهای برجامی ای. تی. آر گفت: برای بهره برداری حداکثری از هواپیماهای ای. تی . آر در حال برنامه ریزی هستیم. اگر هواپیمایی در سال فقط یک پرواز داشته باشد فعال محسوب می‌شود.  وی گفت:  کمپانی ای. تی. […]

به گزارش ماجرانیوز، «شمس الدین فرزادی پور» امروز در حاشیه نشست خبری در جمع خبرنگاران درباره سرنوشت هواپیماهای برجامی ای. تی. آر گفت: برای بهره برداری حداکثری از هواپیماهای ای. تی . آر در حال برنامه ریزی هستیم. اگر هواپیمایی در سال فقط یک پرواز داشته باشد فعال محسوب می‌شود.

 وی گفت:  کمپانی ای. تی. آر هیچ سرویسی برای تعمیرات این هواپیما نداده است و درحال حاضر ۱۰ فروند هواپیمایی ای. تی، آر امکان پرواز ندارند و در صورت رفع محدودیت‌های مالی و تحریمی این پرنده‌ها مجدد به سر خط بازمی‌گردد.

 سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره خرید هواپیماهای جدید گفت: کشور راهکارهای مختلفی برای توسعه ناوگان دارد، دولت به صورت کلان طی قراردادهایی که به دنبال آن است ممکن است خرید داشته باشد. علاوه بر آن هواپیمایی هما نیز از مسیرهای مختلف به دنبال تامین قطعات است.

کاپیتان فرزادی پور گفت: مسیرهای جدید پروازی هواپیمایی هما نیز راه اندازی شده است. پروازهای تهران- میلان را به دو روز در هفته افزایش دادیم و از سوم مهرماه  مسیر پروازی تهران- مونیخ راه اندازی می‌شود. مسیرهای پروازی به رم نیز افزایش خواهد داشت. هم چنین در مسیر تهران- رمینی( ایتالیا) افزایش پرواز خواهیم داشت.