۳۰ درصد هزینه بلیت مسافرانِ تهران- نجف برگردانده می‌شود/ دوتن از کارکنان «آتا ایر» برکنار شدند

«حسن خوشخو» امروز (پنج شنبه) در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی ماجرانیوز درباره تخلفات شرکت هواپیمایی آتا در تاخیر مکرر پروازهای نجف، گفت: بر اساس دستورالعمل حقوق مسافر، به دلیل تاخیر بیش از ۴ ساعت، این هواپیمایی ۳۰ درصد قیمت بلیت پرواز را به تمام مسافران پرداخت خواهد کرد. خوشخو گفت: هم چنین یک […]

«حسن خوشخو» امروز (پنج شنبه) در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی ماجرانیوز درباره تخلفات شرکت هواپیمایی آتا در تاخیر مکرر پروازهای نجف، گفت: بر اساس دستورالعمل حقوق مسافر، به دلیل تاخیر بیش از ۴ ساعت، این هواپیمایی ۳۰ درصد قیمت بلیت پرواز را به تمام مسافران پرداخت خواهد کرد.

خوشخو گفت: هم چنین یک بلیت نیز در مسیر تهران- مشهد به مسافران  پرواز قبلی در مسیر نجف- تهران تعلق خواهد گرفت.

خوشخو در پاسخ به این سوال که سایر پروازهای برنامه ای آتا که عصر امروز و امشب قرار بود انجام شود، اما با تاخیر مواجه شده اند، گفت: هواپیمایی قشم ایر با اختصاص یک پرواز به کمک هواپیمایی آتا خواهد آمد و پرواز جایگزین را انجام خواهد داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ماجرانیوز، پرواز تهران-نجف که قرار بود ساعت ۲۲ روز چهارشنبه از فرودگاه امام خمینی به نجف انجام شود، بعد از ۱۳ ساعت تاخیر امروز ( پنج شنبه) ساعت ۱۱:۲۱ انجام و مسافران با تحمل ۱۳ ساعت تاخیر به نجف اعزام شدند.