ارسال ۵۸۴ متن به بخش مسابقه صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر

دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام کرد؛ دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام کرد: مهلت ارسال متن به بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر تا شنبه ۹ مهرماه بدلیل مشکلات مربوط به سرعت اینترنت تمدید شده بود که در نهایت شاهد استقبال چشمگیری از طرف گروه‌های نمایشی در ارسال متون به […]

دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام کرد؛

دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام کرد: مهلت ارسال متن به بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر تا شنبه ۹ مهرماه بدلیل مشکلات مربوط به سرعت اینترنت تمدید شده بود که در نهایت شاهد استقبال چشمگیری از طرف گروه‌های نمایشی در ارسال متون به این جشنواره بودیم.

بر اساس آمار اعلامی دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، ۵۸۴ متن به بخش مسابقه صحنه‌ای این جشنواره ارسال شده است که این آمار بدون در نظر گرفتن بخش برگزیده‌های استانی است.

گفتنی است تا کنون مدیر اجرایی، دستیار ارشد دبیر و مدیران بخش‌های پژوهش، نمایشنامه نویسی و رادیو تئاتر این رویداد از سوی کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شده‌اند.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر همزمان با ایام جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.