خرید جدید استقلال: دوباره می‌خواهیم قهرمان لیگ شویم/ساپینتو در فوتبال اروپا ثابت شده است

به گزارش ماجرانیوز، امید حامدی‌فر پس از پیوستن به استقلال تهران در گفت‌وگویی اظهار داشت: خیلی از این اتفاق خوشحالم. واقعا حس خوبی است که امسال می‌خواهم برای تیم بزرگ و ریشه دار استقلال بازی کنم.  امیدوارم خودم را به هواداران ثابت کنم و امسال هم بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم و قله‌های موفقیت را […]

به گزارش ماجرانیوز، امید حامدی‌فر پس از پیوستن به استقلال تهران در گفت‌وگویی اظهار داشت: خیلی از این اتفاق خوشحالم. واقعا حس خوبی است که امسال می‌خواهم برای تیم بزرگ و ریشه دار استقلال بازی کنم.  امیدوارم خودم را به هواداران ثابت کنم و امسال هم بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم و قله‌های موفقیت را طی کنیم.

وی افزود: هر فوتبالیستی اهدافی برای خودش دارد و من هم اهداف خودم را دارم. می خواهم آمار خوبی از خودم به جای بگذارم و از نظر آماری جزو بهترین‌های لیگ باشم. امیدوارم در هر پستی بازی می کنم جز بهترین باشم و برای رسیدن به این هدف همه تلاشم را به کار می‌گیرم.

هافبک جدید آبی‌پوشان در رابطه با همکاری با ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید آبی‌پوشان تصریح کرد:‌ او مربی فوق العاده ای است و در فوتبال پرتغال و بلژیک خودش را ثابت کرده و خوشضحالم با یکی از بهترین مربی‌ها قرار است کار کنم. او مربی بسیار با دانشی است. امیدواترم امسال چیزهای زیادی از او یاد بگیرم.