مراحل فنی «جشن سربرون» ادامه دارد/ سریالی دیگر درباره دوره قاجار

حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی درباره پخش این سریال که پیش از این عنوان شده بود بعد از رقابت‌های جام‌جهانی روی آنتن می‌رود بیان کرد: هنوز بخش‌های ویژوال افکت و موسیقی این سریال تمام نشده است و کار روی این بخش‌ها ادامه دارد. وی درباره زمان پخش این سریال بیان […]

حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی درباره پخش این سریال که پیش از این عنوان شده بود بعد از رقابت‌های جام‌جهانی روی آنتن می‌رود بیان کرد: هنوز بخش‌های ویژوال افکت و موسیقی این سریال تمام نشده است و کار روی این بخش‌ها ادامه دارد.

وی درباره زمان پخش این سریال بیان کرد: چون هنوز مراحل فنی این سریال تمام نشده است، نمی‌توان زمان دقیقی را برای پخش آن مشخص کرد. امیدواریم تا پایان سال و یا در نهایت ابتدای سال آینده به پخش برسد.

نجاریان درباره این سریال و زمان روایت تاریخی آن اظهار کرد: این سریال مربوط به دوره آخر قاجار است و بیشتر در حال و هوای این دوران می‌گذرد.

تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» در پایان درباره وقفه‌های این پروژه و اینکه چقدر به مشکلات مالی مبتلا شده است تصریح کرد: کارهای طولانی و سنگین همیشه درگیری‌های مالی دارد و گاهی گره می‌خورد پروژه‌های سنگین با تولیدات سخت و بیگ پروداکشن هم همیشه چنین مسائلی را داشته است و ما هم داشته‌ایم.

۵۵۲۴۷