مراسم معارفه و امضای قرارداد با ساپینتو برگزار شد

به گزارش روز چهارشنبه ماجرانیوز، مراسم معارفه ساپینتو» امروز با حضور «مصطفی آجورلو» مدیرعامل استقلال برگزار شد. پس از امضای قرارداد، آجورلو شال استقلال را به گردن ساپینتو انداخت. پرویز مظلومی، محمد مومنی دو تن از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نیز در این مراسم حضور داشتند. همچنین سیاوش اکبرپور، آرش برهانی و میثم منیعی، […]

به گزارش روز چهارشنبه ماجرانیوز، مراسم معارفه ساپینتو» امروز با حضور «مصطفی آجورلو» مدیرعامل استقلال برگزار شد.

پس از امضای قرارداد، آجورلو شال استقلال را به گردن ساپینتو انداخت. پرویز مظلومی، محمد مومنی دو تن از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نیز در این مراسم حضور داشتند.

همچنین سیاوش اکبرپور، آرش برهانی و میثم منیعی، بازیکنان سال‌های نه چندان دور استقلال که این روزها در باشگاه استقلال فعالیت می‌کنند از حاضرین در نشست معارفه سرمربی پرتغالی استقلال بودند.

استقبال از ریکاردو ساپینتو  به حدی زیاد بود که تمام صندلی‌های حاضر در سالن محل برگزاری مراسم پر شده و باتوجه به این موضوع، برای برخی از خبرنگاران که جایی برای نشستن نداشتند، صندلی فراهم شد.

با توجه به اینکه مراسم معارفه سرمربی استقلال به صورت مستقیم از صفحه رسمی این باشگاه پخش می‌شود، مسوولان باشگاه از خبرنگاران حاضر در سالن درخواست کردند از مراسم فیلمبرداری نکنند.