نماد پرسپولیس فردا بازگشایی می‌شود

به گزارش ماجرانیوز، بر اساس اطلاعات منتشر شده درج نماد معاملاتی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (پرسپولیس۱) در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس ایران انجام شد. نماد معاملاتی پرسپولیس در جلسه معاملاتی فردا چهارشنبه (۹ شهریور) گشایش خواهد یافت.  با توجه به بازگشایی این نماد در جلسه معاملاتی فردا (چهارشنبه) سهامداران می‌توانند نسبت به تعیین کارگزار […]

به گزارش ماجرانیوز، بر اساس اطلاعات منتشر شده درج نماد معاملاتی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (پرسپولیس۱) در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس ایران انجام شد.

نماد معاملاتی پرسپولیس در جلسه معاملاتی فردا چهارشنبه (۹ شهریور) گشایش خواهد یافت. 

با توجه به بازگشایی این نماد در جلسه معاملاتی فردا (چهارشنبه) سهامداران می‌توانند نسبت به تعیین کارگزار ناظر و بررسی اطلاعات افشا شده در سامانه کدال اقدام کنند. 

به گزارش ماجرانیوز، نماد معاملاتی شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران چهارشنبه هفته گذشته برای نخستین بار در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس ایران گشایش یافت.

همه معامله‌گران برخط و غیر برخط به صورت هم‌زمان طی دوره ثبت سفارش اقدام به سفارش خرید یا فروش کردند.

همچنین اعلام شده بود که محدودیت حجمی (حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) در نماد معاملاتی استقلال به میزان ۱۰ هزار سهم تعیین می‌شود.

هفته گذشته «حسین قربان زاده»، رییس سازمان خصوصی سازی علت تاخیر در بازگشایی نماد پرسپولیس را این‌گونه بیان کرد که سال مالی پرسپولیس مربوط به ۳۱ خردادماه است، با توجه به چنین مساله‌ای به مدت ٢  ماه فرصت برای ارائه صورت‌های مالی دارد.