وزش باد شدید طی پنج روز آینده در نیمه شرقی کشور

به گزارش ماجرانیوز، «فریبا گودرزی» در مورد آخرین وضعیت جوی کشور، اظهار داشت: طی پنج روز آینده وزش باد به نسبت شدید همراه با گرد و خاک در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل داریم که در این مدت در برخی استان های واقع در غرب، جنوب غرب، جنوب و مرکز کشور پدیده گرد […]

به گزارش ماجرانیوز، «فریبا گودرزی» در مورد آخرین وضعیت جوی کشور، اظهار داشت: طی پنج روز آینده وزش باد به نسبت شدید همراه با گرد و خاک در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل داریم که در این مدت در برخی استان های واقع در غرب، جنوب غرب، جنوب و مرکز کشور پدیده گرد و غبار پیش بینی شده است.

وی افزود: برای سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد موقتی پدید می آید و این وضعیت برای روزهای شنبه و یکشنبه تشدید خواهد شد.

گودرزی خاطرنشان کرد: شرق دریای عمان برای چند روز آینده و دریای خزر برای روز جمعه، مواج و متلاطم پیش بینی شده است اما در سایر مناطق کشور برای روزهای آینده پدیده قابل توجهی رخ نخواهد داد.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی، آسمان تهران صاف با گاهی وزش باد همراه است و بیشینه دما به ۳۵ درجه سانتیگراد می رسد.