سرپرست سازمان خصوصی‌سازی منصوب شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی، دکتر ابراهیم بازیان را به عنوان سرپرست سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.

به گزارش ماجرانیوز، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی ابراهیم بازیان را به عنوان سرپرست سازمان خصوصی‌سازی منصوب کرد.

در حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی خطاب به دکتر بازیان آمده است: «نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی ضمن تشکر از آقای میثم پیله‌فروش در دوره تصدی سرپرستی سازمان خصوصی‌سازی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست سازمان خصوصی‌سازی منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود تمام مساعی خود را با هم‌فکری و همدلی مجموعه همکاران آن سازمان به منظور انجام وظایف قانونی محوله به کار گیرید.

در بخش دیگری از این حکم آمده است: همکاری و همدلی و همراهی در این مسئولیت دسته‌جمعی، پیش‌شرط موفقیت است. امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت‌محوری، انقلابی‌گری، مردمداری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون‌مداری در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات مجدانه بکوشید

به گزارش شادا، در سوابق دکتر بازیان، مسئولیت‌هایی مانند مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا)، مدیرعامل و عضو هیئت‌ مدیره مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران (تامین اجتماعی)، سه دوره متوالی عضو شورای شهر ارومیه، شهردار ارومیه، مشاور رئیس و مدیرکل دفتر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) و نایب رئیس هیئت مدیره موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی به چشم می‌خورد.

دکتر بازیان دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه تبریز و دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مدیریت راهبردی است.