جسی آیزنبرگ در لهستان فیلم می‌سازد/ سفر ۲ پسرعمو به زادگاهشان

جسی آیزنبرگ علاوه بر اینکه نویسنده و سازنده فیلم «یک درد واقعی» خواهد بود در این فیلم در کنار کایران کالکین نقش‌آفرینی هم می‌کند. ستاره «زامبی‌لند» قرار است در مارس ۲۰۲۳ راهی لهستان شود تا فیلمبرداری این فیلم را شروع کند. این فیلم درباره ۲ پسر عمو است که پس از درگذشت مادربزرگشان به لهستان […]

جسی آیزنبرگ علاوه بر اینکه نویسنده و سازنده فیلم «یک درد واقعی» خواهد بود در این فیلم در کنار کایران کالکین نقش‌آفرینی هم می‌کند.

ستاره «زامبی‌لند» قرار است در مارس ۲۰۲۳ راهی لهستان شود تا فیلمبرداری این فیلم را شروع کند. این فیلم درباره ۲ پسر عمو است که پس از درگذشت مادربزرگشان به لهستان سفر می‌کنند تا درباره زادگاهشان اطلاعاتی کسب کنند و در نهایت به یک تور هولوکاستی ملحق می‌شوند.

آیزنبرگ ۳۸ ساله و کایران ۳۹ ساله بازیگر سریال «جانشینی» در نقش‌های اصلی بازی می‌کنند.

آیزنبرگ اولین فیلمش را با نام «وقتی کار نجات دنیا را تمام کردی» با همکاری «فروت تری» ساخته بود و این فیلم را نیز با همکاری همین کمپانی می‌سازد.

بازیگر «حالا مرا می‌بینی» می‌گوید در این فیلم به این سوال توجه دارد که آیا درد مدرن در پس‌زمینه‌ای از آسیب‌های تاریخی واقعی معنا می‌یابد؟

وی پیشتر گفته بود که اجدادش لهستانی بودند.

این بازیگر آمریکایی که با بازی در نقش مارک زاکربرگ بنیان‌گذار فیس‌بوک در فیلم «شبکه اجتماعی» ساخته دیوید فینچر به شهرت رسید بازیگر فیلم‌هایی چون «تقدیم به رم با عشق» و «کافه سوسایتی» ساخته وودی آلن، «بتمن در برابر سوپرمن»، «لیگ عدالت» و «ویواریوم» هم بوده است.

وی اولین فیلمش را سال ۲۰۲۲ با بازی جولیان مور و فین وولفارد در نقش یک مادر و پسر کارگردانی کرد. این فیلم ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد و با نقدهای مثبتی روبرو شد.

آیزنبرگ که هفته پیش در جشنواره سارایوو ۲۰۲۲ با دریافت جایزه قلب این جشنواره تجلیل شد، نامزدی اسکار، بفتا، گلدن گلوب و انجمن بازیگران آمریکا را در کارنامه دارد.

۵۷۵۷