ماجرای «اتاق عقد» یک شهید مدافع حرم!

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، فیلم کوتاه «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب زاده در هفدهمین پاتوق فیلم کوتاه با عنوان «یکشنبه‌های کوتاه» با حضور محمدرضا مقدسیان منتقد سینما، حسن حبیب زاده کارگردان و حسین محروقی مجری و کارشناس روز یکشنبه ۶ شهریورماه در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه ساعت ۱۷:۳۰ اکران و نقد می‌شود. در […]

به گزارش خبرگزاری ماجرانیوز، فیلم کوتاه «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب زاده در هفدهمین پاتوق فیلم کوتاه با عنوان «یکشنبه‌های کوتاه» با حضور محمدرضا مقدسیان منتقد سینما، حسن حبیب زاده کارگردان و حسین محروقی مجری و کارشناس روز یکشنبه ۶ شهریورماه در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه ساعت ۱۷:۳۰ اکران و نقد می‌شود.

در خلاصه این فیلم کوتاه آمده است: «اتاق عقد» روایتی از یک مدافع حرم است که برای دومین بار راهی سوریه شده و عاطفه همسر جوانش هم چند روزی ست نتوانسته خبری از او بگیرد. او در حین آماده کردن اتاق عقد برای دختر همسایه مداوم به فکر مصطفی همسرش است به‌طوری‌که گاهی او را در میان مهمان‌ها می‌بیند. عاطفه خبر بارداریش را در یک پیام برای مصطفی می‌فرستد؛ اما همچنان جوابی از او نمی‌گیرد. مراسم عقد به پایان رسیده و عاطفه دست‌تنها مشغول کارهای نیمه‌تمام خانه‌شان می‌شود.»

این فیلم کوتاه فضایی دراماتیک دارد و مجید نوروزی، هستی فرحی و مهری آل آقا بازیگران اصلی آن هستند.

گفتنی است حسن حبیب زاده دستیار احمدرضا معتمدی در فیلم سینمایی «آلزایمر» بوده و کارگردانی فیلم کوتاه «قرار؛ رستوران لفونتن»، مستند «جلال به روایت اسالم» و مجموعه «دورت بگردم ایران» ازجمله آثار اوست.

یکشنبه‌های کوتاه پاتوق اکران و نقد فیلم کوتاه به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح است که هر هفته یکشنبه‌ها با حضور عوامل فیلم و منتقدان سینما در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه به‌نقد و برسی آثار کوتاه می‌پردازد.

۵۵۲۴۴